Tło slidera

O nas

Nasza firma powstała w 2000 r. w wyniku restrukturyzacji Spółdzielni Usług Rolniczych i Mechanicznych w Łasinie. Swoją działalność rozpoczęliśmy z dniem 1 stycznia 2001 r. jako jedna ze spółek Grupy Beczkopol. Główna siedziba firmy mieści się przy drodze krajowej nr 16, na wylocie w stronę Olsztyna, przy ul. Młyńskiej 78 w Łasinie- mieście położonym nad Jeziorem Łasińskim, jednak działalność prowadzona jest w oddalonym o 3 km w stronę Gardei, Starym Błonowie 42A. Firma położona jest w okolicy miast, takich jak Grudziądz, Kwidzyn, Iława i Brodnica pomiędzy drogami krajowymi DK16 i DK55, co sprzyja pozyskiwaniu nowych klientów. 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w zakresie:

transportu krajowego i międzynarodowego

sprzedaży paliw płynnych w handlu hurtowym i detalicznym

napraw i diagnostyki pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep

sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep i naczep

Zajmujemy się wywozem własnego towaru w ramach działalności Grupy Beczkopol, ale świadczymy również usługi zewnętrzne. Dzięki posiadaniu własnej stacji paliw oraz serwisu pojazdów zaopatrywanego przez nasz sklep części zamiennych, nasza flota jest obsługiwana kompleksowo, co przekłada się na jej niezawodność i terminowość dostaw.

Jakość oferowanych usług jest bardzo wysoka, dzięki wykwalifikowanemu personelowi. Pracownicy dobierani są na stanowiska według ich predyspozycji, wykształcenia i pasji, ponieważ dla nas liczy się, by każdy pracownik spełniał się zawodowo, co w późniejszym etapie skutkuje zadowoleniem klientów. Stawiamy na wieloletnie doświadczenie, ale także na świeżość, zapał i kreatywność młodszego pokolenia, dlatego nasza kadra pracownicza jest zróżnicowana pod względem wiekowym. W celu ciągłego polepszania wiedzy i umiejętności pracowników, umożliwiamy zdobywanie wielu nowych uprawnień oraz kierujemy na kursy pozwalające na uaktualnianie posiadanej wiedzy oraz poszerzanie jej o zmiany następujące w przepisach prawnych, co dotyczy pracowników biurowych, a w przypadku pracowników serwisu, zmiany związane z rozwojem technologii napraw. 

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą i zapoznanie się z ofertą.

Zbigniew Bulera – Prezes zarządu

Prezentacja

Certyfikaty