O firmie


 

Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe "BESPOL" Sp. z o.o. powstało w 2000r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością osób cywilnych, w wyniku restrukturyzacji Spółdzielni Usług Rolniczych i Mechanicznych w Łasinie. Działalność swoją rozpoczęliśmy z dniem 1.01.2001r. Nasza siedziba znajduje się w Łasinie przy ulicy Młyńskiej 78.

Filarami działalności firmy „BESPOL” są 3 działalności:

Jesteśmy prężną, nieustannie rozwijającą się firmą. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, niezbędne do profesjonalnej obsługi klienta. Dążymy do podnoszenia standardów świadczonych usług i jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój kompetencji naszych współpracowników (System Zarządzania Flotą). Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne warunki współpracy. Wychodzenie naprzeciw wymaganiom Klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań to zaleta, która wyróżnia nas wśród konkurencji. Gorąco zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą i zapoznanie się z ofertą.

 
Zbigniew Bulera - Prezes zarządu

 

 

 

Galeria

NASZE MIASTO

Nasza firma jest od lat mocno związania z miastem Łasin i dlatego chcieliśmy w kilku zdaniach je opisać a także zaprosić wszystkich by w wolnej chwili nie wahali się nas odwiedzić.

Łasin to miasto położone nad Jeziorem Łasińskim (tzw. jezioro Zamkowe) o bardzo bogatej historii. Pierwsza osada istniała już za Bolesława Chrobrego. Najwcześniejsza historyczna informacja o istnieniu osady o nazwie Łasin pochodzi z 1014. Prawa miejskie Łasin otrzymał od Krzyżaków w 1298. Po zakończeniu I wojny światowej Łasin, po prawie 150 latach zaborów i rządów pruskich, powrócił ponownie do Polski. Łasin, jak na stare miasto przystało, posiada swój herb - głowę sw. Jana Chrzciciela oraz swoja flagę.

Miasto posiada wiele zabytków do dziś dostępnych do zwiedzania: zabytkowy ratusz, kościół archiprezbiterialny pw. św. Katarzyny z 1328 roku, wieża ciśnień zbudowana w 1893r oraz gmach magistratu miejskiego powstały w 1900r. Ponadto w Łasinie znajduje się Muzeum Pożarnictwa Ziemi Pomorskiej, istniejące przy miejscowej OSP Łasin.

Naprawdę warto nas odwiedzić.